Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

archiwizacja dokumentów kadrowych, znacie ?

archiwizacja dokumentów kadrowych, znacie ?

Powiedzcie mi coś proszę, na temat archiwizowania dokumentów. Przechowujecie je elektronicznie, czy papierowo?

prezesowa

Posty: 3

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów znajdziesz na wielu portalach internetowych. Wydaję mi się, iż musisz szukać serwisów tematycznych.

raptofil

Posty: 5

 
Wydaję mi się, iż w internecie da się odszukać ranking najlepszych dostawców erp. Na poniektórych stronach możemy odszukać również ceny i opinie innych klientów.

wom_ww

Posty: 26

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz sporo obowiązków. Słyszałem, iż są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

Spirek

Posty: 18

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, zatem tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl odnajdziesz sporo ciekawych informacji. na inne tematy związane z firmą.

anex

Posty: 5

 
Zarządzanie firmami to niezmiernie trudny kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Hihi_WWW

Posty: 5

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

Abyss

Posty: 19