Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Jaki salon pielęgnacji samochodów polecacie?

Jaki salon pielęgnacji samochodów polecacie?

Możecie polecić jakąś sensowną firmę, która zajmuje się sprzedażą foli ochronnych na samochód i najlepiej, żeby też wykonywali nałożenie tej foli. Zależy mi na kimś kto faktycznie będzie dobrze znał temat i będzie w stanie coś takiego zrobić prawidłowo. Jeśli jesteście po detailingu auta i możecie coś polecić to dajcie znać.

TomekK

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenia to uważam, że warto się będzie zdecydować na taką ofertę pod warunkiem, że ktoś faktycznie będzie w stanie taką usługę wykonać na wysokim poziomie. Dobra jakość zarówno jeśli chodzi o wykorzystywane materiały do polerowania jak i potem jakość powłok lakierniczych to istotna kwestia, która potem będzie miała wpływ na to jak będzie się lakier prezentował i czy ochrona będzie skuteczna.

newDVD

Posty: 4

 
Mam wrażenie, że tą świetną opcją jeśli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne na aucie będzie firma https://souczek-detailing.com/. Bardzo duże doświadczenie w temacie a jednocześnie też świetny wybór propozycji czy to przy powłoce czy też przy foliach. Powłoki Genesis w ofercie więc jakość na najwyższym poziomie, a w ten sposób oczywiście i to zabezpieczenie samochodu jest zdecydowanie lepsze.

djramu

Posty: 12

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o same usługi detailingu to faktycznie to zainteresowanie tematem jest coraz większe, ale z drugiej strony znalezienie kogoś kto będzie w stanie to dobrze zrobić nie zawsze będzie takie proste. Warto więc tych wykonawców wcześniej odpowiednio sprawdzić, by mieć gwarancje, że faktycznie zajmą się tym w odpowiedni sposób.

namok

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o detailing to faktycznie ten rynek usług idzie do przodu i też coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego co dokładnie sie za tym kryje więc im też łatwiej skorzystać z takich usług. Natomiast zawsze trzeba brać pod uwagę także doświadczenie jakie będzie po stronie tej osoby, która będzie wykonywała taką usługę.

tadekw7

Posty: 7

 
Ja zdecydowałem się ostatecznie na korektę, ale też na zmianę koloru przez folię ochronną i robiłem to w firmie Souczek (https://souczek-detailing.com/). Świetna oferta jeśli chodzi o takie usług, bo w bazie bardzo dużo różnych dostępnych folii więc na spokojnie można coś pod swoje oczekiwania wybrać. Cenowo w porządku, kontakt bardzo dobry, nie było problemu, żeby wszystko z nimi spokojnie ustalić.

namok

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że warto będzie mieć kogoś kto faktycznie na tyle zna temat detailingu, że będzie takie usługi wykonywał, ale też swoim doświadczeniem będzie mógł podpowiedzieć jakie rozwiązania zastosować, jak uzyskać takie efekty, które będą zadowalające. To jednak bardzo precyzyjne wykonywanie pewnych prac więc tutaj jednak konieczne będzie szukanie kogoś kto będzie w stanie się tym w odpowiedni sposób zająć i zrobi to na wysokim poziomie.

ewu1u01

Posty: 3

 
Firma Souczek niedaleko lotniska w Kielcach w Masłowie (https://souczek-detailing.com/) zajmuje się detalingiem. Warto się z nimi skontaktować, jak powiesz im o co dokładnie chodzi z autem to będą w stanie podpowiedzieć jakie opcje dla danego auta zastosować, by ostatecznie wygląda był jak najlepszy, by auto się dobrze prezentowało i było zabezpieczone.

Jasio234

Posty: 3

 
Zwróć uwagę na firmę Souczek (https://souczek-detailing.com/) i ewentualnie ich propozycje. Bardzo dobrze wykonane usługi, poza tym jeśli chodzi o same działania z ich strony to widać również, że dla nich to nie tylko praca, ale właściwie prawdziwa pasja i starają się to co robią robić na możliwie najwyższym poziomie. Więc jak ktoś chce zadbać o samochód to zdecydowanie oferta na duży plus.

Hihi_WWW

Posty: 3