Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

producent roślin, poszukuję

producent roślin, poszukuję

Chce posadzić byliny, ale nie za niezmiernie wiem, jakie. Miałem już różne rośliny i co roku trzeba było do nich wracać. Nie chce mi się. Mam ogród, ale nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem siedzenia ciągłego przy nich.

Milenoss

Posty: 3

 
Korzystamy z oferty byliny świerk ze strony https://byliny-swierk.pl. Sprzedają tylko ilości hurtowe, ale ja właśnie takich potrzebowałem. Niskie ceny i wysoka jakość to jest ta firma.

yetisize

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bowiem wygląda rzeczywiście super. Mnie się podoba. W szkółce takiego zakupiłem i nie sądziłem, iż będzie taki ładny. Z tym, iż ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Hihi_WWW

Posty: 4

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezmiernie dobrze do tego nadaje się acena, która jest dostępna w bardzo różnych odmianach. Roślina ma do paru cm wysokości.

Jasio234

Posty: 4

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich bardzo dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

pawel253

Posty: 2

 
W sprzedaży jest wiele mniej i niezwyklej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, wobec tego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

Marioleczka

Posty: 7

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła rzeczywiście piękna. Nie jest mocno wymagająca, wobec tego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

Marioleczka

Posty: 8

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je we własnym zakresie sadzić, dlatego w szkółce nabyłem ich niesłychanie dużą liczba. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

irek1981

Posty: 12