Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

butelka filtrująca, która firma ?

butelka filtrująca, która firma ?

Widziałem, że są filtry do butelek dafi, czyli to, co mam jest wymienne? Wiecie coś o tym? Myślałem, że to jednorazowe, ale teraz już sam nie wiem jak to wygląda.

roudee

Posty: 1

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę bardzo dobrze, zatem spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Yewose

Posty: 2

 
Na pewno można zamówić filtry do butelek dafi i w łatwy sposób je wymienić na nowe. Wiem, bo sam z tego korzystałem, ale to było jakiś czas temu. Dzisiaj dostęp do takich filtrów jest o wiele łatwiejszy, bo wystarczy trochę poszukać w internecie.

pawel253

Posty: 3

 
Oferty z bidonem dafi można znaleźć na https://sklep.dafi.pl/produkty/akcesoria.html. Wszystko jest tutaj opisane, dlatego będziemy wiedzieli, który z filtrów, do jakiego dzbanka ma pasować.

Wojciech24

Posty: 13

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, że z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

labuh

Posty: 3

 
Korzystam, na co dzień z filtrów przepływowych i jestem bardzo zadowolony. Woda nie była najlepszej, jakości ale teraz się to zmieniło, dlatego takie rozwiązanie polecam innym. Nie kosztuje taka cała instalacja dużo i można ją samodzielnie sobie zamontować.

Ali-Bu

Posty: 13

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

Maalone

Posty: 6