Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

sprawdzanie numerów telefonów z UK, polecicie ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, polecicie ?

Pilnie żąda strony do sprawdzenia numeru telefonu z UK. Jeżeli znacie taki serwis to dajcie do niego namiary. Ciągle wyświetla mi się jakiś numer na 44 i nie wiem, kto to?

qwed

Posty: 3

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

Kitas

Posty: 2

 
Zawsze wyszukają jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeżeli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to możliwości na to, iż otrzyma za to srogą karę są naprawdę niezmiernie gigantyczne.

Agulinek

Posty: 20

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy pln. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych problemów.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

Jasio234

Posty: 3

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają bardzo często.

micko

Posty: 7

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem bardzo zadowolony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to bardzo łatwe do zrobienia.

labuh

Posty: 4

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, jakiego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

TomekK

Posty: 4

 
Nigdy nie odbieram nieznanych numerów. Nie ma znaczenia czy to z Polski czy innego kraju. W ten sposób z bazy nie korzystam, a i zagrożenia dla siebie nie stwarzam.

Klara323

Posty: 6

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dziś, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Kłopoty będą ogromne, albowiem, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Yuri20

Posty: 6